KREPŠINIO KAMUOLYS MOLTEN BG5000 FIBA WORLD CUP 2023
KREPŠINIO KAMUOLYS MOLTEN BG5000 FIBA WORLD CUP 2023
KREPŠINIO KAMUOLYS MOLTEN BG5000 FIBA WORLD CUP 2023
KREPŠINIO KAMUOLYS MOLTEN BG5000 FIBA...
KREPŠINIO KAMUOLYS MOLTEN BG5000 FIBA...
KREPŠINIO KAMUOLYS MOLTEN BG5000 FIBA...

KREPŠINIO KAMUOLYS MOLTEN BG5000 FIBA WORLD CUP 2023

03 9045
149,00 €
Su mokesčiais
  • Oficialus 2023 metų FIBA krepšinio pasaulio taurės kamuolys 
  • Patvirtintas FIBA
  • Aukščiausios kokybės natūrali oda
  • Butilinė kamera
  • 12 panelių
  • 7 dydis

 

Oficialus išskirtinio dizaino žaidimo kamuolys, skirtas 2023 m. FIBA ​​krepšinio pasaulio taurei, kuri nuo 2023 m. rugpjūčio 25 d. vyks Filipinuose, Japonijoje ir Indonezijoje.
Naujo kamuolio dizaino koncepcija - "The Passions Wave", kitaip tariant „aistrų banga“. Su šia koncepcija siunčiama žinutė pasauliui ir visi skatinami aistringai domėtis krepšiniu, taip suartinant visus sirgalius. Aistrą krepšiniui, kuri skatina širdies plakimą ir sklinda po pasaulį kaip banga, taip išreiškiami dizaino elementai ant kamuolio - širdis ir banga. Be to, kaip elementų dalis naudojamas auksinė spalva, dar labiau sustiprinantis kamuolio dizainą.

Neslidus kamuolio paviršius
Kamuolio paviršiaus tekstūra padeda užtikrinti idealų sukibimą net kontakte su prakaitu. Atsisakyta ankstesnio ženklinimo metodo, kai logotipas ant kamuolio perkeliamas spausdinimo būdu. Naujuoju metodu firminis logotipas ant kamuolio perkeliamas jį išdeginant, jo plotas sumažintas 25% šis būdas pagerina kamuolio sukibimą su žaidėjo ranka.
Vidinis sluoksnis padidintas 35%, papildomai pridėtas EVA medžiagos užpildas viršutiniame sluoksnyje, taip kamuolys tampa minkštesniu ir lengviau kontroliuojamu (palyginti su senesniais modeliais).
BG5000 visapusiškai išnaudoja natūralios odos savybes, kurios daro įtaką geresnei kamuolio tekstūrai, sukuria autentišką įvaizdį. Tradiciniai kamuolio paviršiaus iškilimai pakeisti į plokštesnius, atnaujintas jų išdėstymo būdas. Tai suteikia paviršiui didesnį kontakto plotą bei maksimalų sukibimą. Atnaujintos kamuolio spalvos.

Nauja
Nėra atsiliepimų

Jums taip pat gali patikti

Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika