Krepšinio stovai

Krepšinio stovai

Kokybiškas krepšinio stovas naudingas tiek vaikams, tiek ir suaugusiems – mėgaukitės azartiškomis krepšinio varžybomis savo kieme kada tik panorėję! Tačiau prieš įsigydami krepšinio stovą nepamirškite atkreipti dėmesio į:

  • 1.Stovo vietą. Krepšinio stovai būna įbetonuojami arba mobilūs. Įbetonuojami stovai patvaresni, tačiau jei tiksliai nežinote, kur norite jį įmontuoti ar laikui bėgant ketinate keisti kiemo išsidėstymą, rinkitės mobilų stovą.

  • 2.Aukščio reguliavimas. Jei krepšinį žais tiek vaikai, tiek ir suaugusieji, gali tekti dažnai keisti aukštį, tokiu atveju patartina rinktis rankena valdomą aukščio reguliavimo sistemą – jos kur kas patogesnės, tad koreguoti aukštį galės net vaikai.

  • 3.Lenta. Profesionalai visuomet renkasi stiklą, nes nuo jo kamuolys atšoka geriausiai, tačiau ieškantiems pigesnio varianto puikiai tiks ir Jachtinė fanera – jos patvarumas beveik nepralenkiamas. Jeigu vistiek norite skaidrios lentos - siūlome akrilo plastiko lentas, nes jos yra daug patvaresnes naudojimui lauke, negu stiklinės. Taip pat pagalvokite, kokio dydžio lentos norėtumėte. Oficialus dydis – 180 x 105 cm, tačiau draugiškoms rungtynėms kieme pakaks ir mažesnių išmatavimų lentos.

  • 4. Taip pat pagalvokite ir apie krepšinio lanką. Spyruokliuojantis lankas padės sumažinti kamuolio atšokimą. O jeigu ketinte "dėti" į krepšį ir kabintis ant lanko - jums bus reikalingas PRO lankas, kadangi tai vienintelis lankas ant kurio rekomenduojame kabintis.

  • 5.Jei vis dėl to pasirinkote mobilų krepšinio stovą, atkreipkite dėmesį į jo pagrindą – kuo šis didesnis, tuo stabiliau stovės visa krepšinio sistema.
Rodoma 1-25 iš 25 prekės(-ių)
Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika