Krepšinio stovai

Krepšinio stovai

Krepšinio stovai tiesiai iš gamintojo

Esame sporto inventoriaus gamintojai, todėl galime pasiūlyti krepšinio stovus pagal Jūsų poreikį, susisiekite konsultacijai: Vilniuje (+370 686 69921) arba Kaune (+370 61673725). Pasiūloje turime ir kitų žinomiausių stovų gamintojų: Pure 2 Improve, Amaya Sport, Sportsystem. Į ką svarbu atkreipti dėmesį prieš perkant krepšinio stovą - informacija puslapio apačioje.

Rodoma 1-24 iš 28 prekės(-ių)

Kokybiškas krepšinio stovas naudingas tiek vaikams, tiek ir suaugusiems – mėgaukitės azartiškomis krepšinio varžybomis savo kieme kada tik panorėję! Tačiau prieš įsigydami krepšinio stovą nepamirškite atkreipti dėmesio į:

  • 1.Stovo vietą. Krepšinio stovai būna įbetonuojami arba mobilūs. Įbetonuojami stovai patvaresni, tačiau jei tiksliai nežinote, kur norite jį įmontuoti ar laikui bėgant ketinate keisti kiemo išsidėstymą, rinkitės mobilų stovą.

  • 2.Aukščio reguliavimas. Jei krepšinį žais tiek vaikai, tiek ir suaugusieji, gali tekti dažnai keisti aukštį, tokiu atveju patartina rinktis rankena valdomą aukščio reguliavimo sistemą – jos kur kas patogesnės, tad koreguoti aukštį galės net vaikai.

  • 3.Lenta. Profesionalai visuomet renkasi stiklą, nes nuo jo kamuolys atšoka geriausiai, tačiau ieškantiems pigesnio varianto puikiai tiks ir Jachtinė fanera – jos patvarumas beveik nepralenkiamas. Jeigu vistiek norite skaidrios lentos - siūlome akrilo plastiko lentas, nes jos yra daug patvaresnes naudojimui lauke, negu stiklinės. Taip pat pagalvokite, kokio dydžio lentos norėtumėte. Oficialus dydis – 180 x 105 cm, tačiau draugiškoms rungtynėms kieme pakaks ir mažesnių išmatavimų lentos.

  • 4. Taip pat pagalvokite ir apie krepšinio lanką. Spyruokliuojantis lankas padės sumažinti kamuolio atšokimą. O jeigu ketinte "dėti" į krepšį ir kabintis ant lanko - jums bus reikalingas PRO lankas, kadangi tai vienintelis lankas ant kurio rekomenduojame kabintis.

  • 5.Jei vis dėl to pasirinkote mobilų krepšinio stovą, atkreipkite dėmesį į jo pagrindą – kuo šis didesnis, tuo stabiliau stovės visa krepšinio sistema.
Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika