Kaukė+Vamzdelis Tusa UC-3125PQB
Kaukė+Vamzdelis Tusa UC-3125PQB
Kaukė+Vamzdelis Tusa UC-3125PQB
Kaukė+Vamzdelis Tusa UC-3125PQB

Kaukė+Vamzdelis TUSA "UC-3125PQB"

73 31251
Apžiūrėkite parduotuvėje
71,00 €
Su mokesčiais

Kokybiškas nardymo komplektas TUSA
Grūdinto stiklo kaukė su sauso tipo vamzdeliu.
Komplekte nešiojimo krešys.

Spalva
  • Raudona
  • Mėlyna
  • Geltona

 

Kaukė:
Vientisas grūdintas stiklas
Silikoninis sijonėlis su apvalintais kraštais , idealiai prisitaiko prie veido formos
Papildomi šoniniai stiklai, suteikia  didelį 168° panoraminį matomumo lauką
Tinka tiek mėgėjiškam, tiek profesionaliam nardymui
Vamzdelis:
Sauso tipo nardymo vamzdelis su dviem vožtuvėliais. Apsaugotas apatinis ir naujos technologijos viršutinis vožtuvelis pilnai apsaugo nuo vandens patekimo, patogus silikoninis kandiklis.
EZ STRAP AND BUCKLE SYSTEM - kaukės dirželio ir sagties sistema, leidžia greitai ir lengvai sureguliuoti kaukę ir prisitaikyti prie jūsų galvos formos su minimaliomis pastangomis. Kaukę lengvai užsidėsite ir nusiimsite.
PURE SILICONE - Grynas silikonas -  Atitinka gryno silikono FDA reglamentą. (Guminiai dirbiniai, skirti pakartotiniam naudojimui / 21 CFR 177.2600) „TUSA“ naudoja gryną silikoną, skirtą kaukės sijonėliui ir vamzdelio kandikliui.
CLEARVU TEMPERED STIKLAS -  grūdinto stiklo lęšiai užtikrina gerą matomumą, spalvą, šviesos pralaidumą ir saugumą, palyginti su standartiniu stiklu.
HYPERDRY ELITE - DRY TOP - Naujausia sauso tipo vamzdelio technologijos naujovė, naudojant nepriklausomą didelio plūdrumo plūdę, kuri greitai ir efektyviai uždaro vamzdelio angą. Tai užtikrina, kad vamzdelis išliks sausas panėrus po vandeniu arba užliejus bangoms.

13 Prekės
Nauja
Nėra atsiliepimų

Jums taip pat gali patikti

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika