Apie mus

Džiaugiamės, jog domitės UAB "Euroatletas" veikla, kurią trumpai galima apibūdinti kaip - specializuotos sporto prekių parduotuvės, sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. Kviečiame labiau susipažinti su mumis ir mūsų veikla.

 

UAB „EuroAtletas“ – Sporto prekių parduotuvė ir įrangos gamintojas.

   Bendrovės specializacija – didmeninė ir mažmeninė prekyba sporto įranga ir inventoriumi, taip pat bendrovė gamina sporto inventorių ir teikia paslaugas įrengiant sporto objektus, arenas, aikšteles ar aikštynus bei sporto klubus. Prekiaujama tiek iš prekybos taškų, tiek elektroninėje erdvėje – šiuo metu www.atletas.lt yra viena didžiausių sporto įrangos elektroninių parduotuvių Lietuvoje.

    Tiekdami įvairų sporto įrangos ir inventoriaus asortimentą savo pirkėjams garantuojame visapusišką aptarnavimą tiek konsultuojant renkantis įrangą, tiek sumontuojant ir prižiūrint ją vėliau. Dirbdami nuo 2003 metų, turime sukaupę didžiulę patirtį dirbant su prekėmis ir mokyklomis. Mūsų kvalifikuotų specialistų atrinktas prekių asortimentas visada pasiūlys geriausią kainos ir kokybės santykį.

   Vizija - Būti pirmaujančia Lietuvoje Sporto įrangos mažmeninės prekybos ir gamybos kompanija, siūlančia platų aukštos kokybės asortimentą. Taip pat, ne tik visuomet suteikti klientams profesionalų aptarnavimą, reikalingas konsultacijas, bet ir drauge atrasti efektyviausius sprendimus.

   Misija - Užtikrinti platų sporto prekių pasirinkimą žmonėms, ir įstaigoms. Sudaryti galimybes gauti profesionalią konsultaciją ir patogiai apsipirkti įvairiais pardavimo kanalais už geriausias kainas.
Būti patikimu partneriu klientams ir tiekėjams bei puoselėti ilgalaikius bendradarbiavimo santykius, naudingus visoms pusėms. Sukurti grįstą pasitikėjimu, draugišką ir komfortišką aplinką, kurioje mūsų darbuotojai augtų, tobulėtų bei sėkmingai siektų karjeros.

   Gamyba - Viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, jai skiriamas ypatingas dėmesys, pradedant projektavimu, baigiant kokybės kontrole bei garantiniais įsipareigojimais. Prieš 16 metų pradėti kuklūs eksperimentai dabar tapo rimta gamybine baze su dvidešimčia kvalifikuotų darbuotojų. Gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas. Visų pirma tai - krepšinio lentos iš grūdinto stiklo, akrilo plastiko, jachtinės faneros, taip pat keletas modelių krepšinio lankų. Sporto salėms projektuojame originalias konstrukcijas, Stacionarias ir teleskopines tribūnas ir kitą inventorių. Šiuo metu yra nemažas ir nuolatos besiplečiantis mūsų gaminamų lauko treniruoklių asortimentas.

  Kita mūsų veiklos kryptis - profesionalūs ir buitiniai treniruokliai, atstovaujame garsias Europos ir pasaulio firmas. Body Craft - universalūs treniruokliai namams, mokykloms, viešbučiams, nedideliems sporto klubams. Tai išskirtinės kokybės treniruokliai, pasižymintys puikiu dizainu, tobula ergonomika ir išskirtiniu funkcionalumu. Vision Fitness - profesionalūs kardio treniruokliai, Flow Fitness - buitiniai bei rezidenciniai aukštos kokybės kardio treniruokliai už patrauklią kainą, lyginant su analogiškais kitų firmų produktais. Profesionalius jėgos treniruoklius pristatome tiesiogiai iš gamintojų, atliekančių žymių pasaulio firmų užsakymus, taip pat importuojame visą sporto „sunkiąją artileriją" - svorių diskus, hantelius, grifus bei smulkų inventorių.

  Trečia Euroatleto veiklos kryptis - profesionali ir mėgėjiška nardymo įranga. Jau eilę metų dirbame su garsiais nardymo įrangos gamintojais - Tusa ir Water Proof, seac Sub, Sopras Sub. Euroatlete veikia vienintelis pabaltijyje 5 žvaigždučių PADI IDC centras, kuriame mokome nardyti, sertifikuojame tarptautiniu lygiu.

                                                              

Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika