Elipsiniai treniruokliai

Elipsiniai treniruokliai

Įtemptas gyvenimo ritmas, judėjimo stoka bei nesubalansuota mityba gali sukelti rimtų sveikatos sutrikimų. Stresas ir nuovargis prisideda prie ligų paūmėjimo, o nuolatinis laiko stygius nesuteikia galimybės savo sveikata pasirūpinti taip, kaip iš tiesų derėtų. Po alinančios darbo dienos ar tiesiog atradus laisvą minutėlę retas skuba į sporto salę. Lieti prakaitą ant bėgimo takelio ar aerobikos užsiėmime yra ne tik brangu, tačiau ir nepraktiška - daug laiko atima kelionė. Savarankiškos treniruotės be specialisto priežiūros gali ne tik nepagerinti, tačiau net ir pabloginti savijautą, todėl geriau rinktis tai, kuo naudotis yra daug paprasčiau. Elipsiniai treniruokliai - puiki išeitis.

Mūsų siūlomi elipsiniai treniruokliai

Rodoma 1-20 iš 20 prekės(-ių)

Praktiški elipsiniai treniruokliai

Įsigyti treniruoklį yra gana praktiškas pasirinkimas, nes nereiks gaišti tiek daug laiko kelionėje į ir iš sporto salės bei stovėti kamščiuose. Be to, net ir treniruodamiesi vieni būsite saugūs. Elipsiniai treniruokliai puikiai tinka lengvai apšilti, laikytis svorio mažinimo programos ar aktyvinti širdies veiklą, todėl nerizikuosite pasirinkti per didelį krūvį.

Įvairių modelių elipsiniai treniruokliai

Elipsiniai treniruokliai yra vienas populiariausių būdų sportuoti namuose. Tinklo ,,Euroatletas” siūlomi treniruokliai pasižymi šiomis savybėmis:

  • Praktiški (patogu pastatyti, neužima daug erdvės namuose, nesudėtinga perstatyti į kitą vietą).
  • Funkcionalūs (treniruojantis elipsiniu treniruokliu dirba visi kūno raumenys).
  • Estetiški (elipsinių treniruoklių linijos itin dailios, todėl jis taps išskirtiniu akcentu namuose).
  • Įvairių modelių (iš siūlomų variantų tikrai išsirinksite geriausiai tinkantį ir derantį prie bendro namų interjero).
  • Už prieinamą kainą (įsigiję treniruoklį sutaupysite, nes tai vienkartinė investicija, kitaip nei treniruotės sporto klube, už kurias mokėti reikia nuolat).

Skirtingi elipsiniai treniruokliai

Iš kitų įrenginių elipsiniai treniruokliai išsiskiria tuo, kad sportuojant dirba visi kūno raumenys, o ypač stiprinama širdis. Įsigiję tokio tipo treniruoklį ne tik sutaupysite laiko ir pinigų, tačiau turėsite galimybę skirti sveikatos priežiūrai tiek dėmesio, kiek reikia. Iš kokybiškų ,,Euroatletas” siūlomų gaminių (šiuo metu siūlomos net trijų gamintojų prekės) tikrai išsirinksite patogų ir praktišką variantą.

Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika