Street Barbell lauko treniruokliai

Street Barbell lauko treniruokliai

„MB Barbell“ įmonė specializuojasi sporto salės įrangos ir darbo su svoriais srityje. Įmonės istorija jau daugiau nei 25 metai. Bendrovės gaminamų produktų asortimente yra daugiau nei 300 įvairių gaminių, skirtų mankštai su svoriais. Didelė patirtis gaminant sporto įrangą leidžia garantuoti aukštą produktų kokybę. Įranga pasižymi gera biomechanika ir apgalvotu dizainu.
Neseniai produktų asortimente atsirado nauja tendencija: lauko treniruokliai. Išskirtinis įrangos bruožas yra tas, kad vartotojas pats gali keisti ir reguliuoti treniruoklio svorių apkrovą pagal savo pasirengimo lygį. Tokio bruožo niekas kitas pasaulyje neturi. Taigi dabar su šiais treniruokliais gali treniruotis ir profesionalai ir mėgėjai ir žmonės su negalia, nes Streetbarbell Plius serija suteikia galimybę sportuoti žmonėms su neįgaliūjų vežimėliais.
Apkrovos keitimas pridedant ar nuimant svorių diskus yra tradicinis sporto įrangos būdas, kuris ir yra panaudotas šiuose treniruokliuose, tik esminis skirtumas yra tas, kad visiškai nuimti svorių nuo įrangos negalima, jie yra tvirtai pritvirtinti, kad išvengti vandalizmo ar vagystės stvejų. Treniruoklio apkrovą galima reguliuoti kas 2,5kg.

Rodoma 1-24 iš 42 prekės(-ių)
Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika