Kaip pirkti?

I etapas. Prisijungimas.

Viršutinėje dešinės pusės puslapio dalyje paspauskite “Prisijungti”.
a) jei esate registruotas klientas, dešinėje pusėje suveskite turimus duomenis: prisijungimo vardą ir slaptažodį, tuomet spauskite “Prisijungti”.
b) jei pirmą kartą jungetės tai suveskite norimą prisijungimo vardą ir spauskite “Užsiregistruoti”. Registruojantis užpildykite savo duomenų lentelę, užsiregistruoti galėsite tik užpildžius būtinus langelius, kurie pažymėti žvaigždute. Užpildžius langelius Jūsų informacija, kuri bus konfidenciali ir naudojama Jūsų užsakymams vykdyti, spauskite „Registruotis“. „Mano paskyra“ Jūs galite valdyti visą savo asmeninę informaciją, adresus, užsakymų istoriją, apmokėtus ir neapmokėtus dokumentus (registruotiems klientams).

II etapas. Prekių pasirinkimas.

Lango kairėje pusėje turite galimybę prekes pasirinkti pagal: „Kategorijas“ - modelių katalogo „medį“, bei naudojantis „Paieška“ atletas.lt. Prekes dėkite į krepšelį paspaudžiant krepšelio mygtuką prie pageidaujamos prekės, įrašote pageidaujamą prekių kiekį ir spaudžiate „Į krepšelį“. Prieš įdedant prekę į krepšelį ar jau įdėjus turite galimybę peržiūrėti prekės kortelę - nuotrauką, kainą (su PVM), nusiųsti draugui ir pan.
Jei prekės šiuo metu neturime sandėlyje, klauskite dėl galimybės prekę parvežti pagal spec. užsakymą. Prekių sąraše galite matyti, kiek pas Jus yra atskirų prekių krepšelyje, dešinėje pusėje prie prekių sąrašo yra kolona „Prekės krepšelyje“. Norint peržiūrėti krepšelio turinį spauskite mygtuką „Krepšelis“, esančia dešinėje viršutinėje puslapio pusėje. Jei norite pirkti į krepšelį patalpintas prekes spauskite ikoną „Pirkti“, esančia dešinėje viršutinėje puslapio pusėje.

III etapas. Adresas.

Registruojantis Jūs nurodėte savo adresą, šiame etape patikslinkite kokiu adresu pristatyti prekes ir išrašyti sąskaitą už jas. Jūs turite galimybę susikurti kelis adresus ir atskirais pirkimais nurodyti, kuriuo adresu siųsti prekes ir kuriuo išrašyti sąskaitas. Jei prekės ir sąskaitos turi būti pristatytos į tą patį adresą, palikite žymėjimą prie „Naudoti tą patį adresą sąskaitai.“
Jei siųsdami užsakymą norite palikti komentarą, įrašykite į tam skirtą lauką po adresais. Užsakymo gavėjai visuomet matys šią informaciją ir atsižvelgs į Jūsų komentarus.

IV etapas. Pristatymas.

Prekių pristatymas galimas kurjerių pagalba arba atskiru sisitarimu paskambinus telefonu norodytu skiltyje "Kontaktai". Pasirinkus kurjerį bus norodyta pristatymo kaina pagal prekės svorį. Ši kaina rodoma krepšelio sąraše.

V etapas. Mokėjimas.

1. Pasirinkite vieną iš apmokėimo būdų:


2. Mokėti taip pat galima bankiniu pavedimu (užsakymo vykdymas pailgėja), prekės bus ruošiamos išsiuntimui tik gavus pavedimą. Mokėti galite į šias sąskaitas:

Swedbank: LT90 7300 0100 7662 0482
SEB: LT97 7044 0600 0789 9196

3. Apmokėjimas grynais pinigais galimas paskambinus vienu iš nurodytų telefonų skiltyje "Kontaktai" ir susitarus dėl apmokėjimo atsiimant prekes iš kurjerio (turėkite pinigų sumą be grąžos). Mokant grynais pinigais papildomai prisideda 3.5 Eur su PVM.

4. Prekę taip pat galite atsiimti ir apmokėti patys vienoje iš mūsų parduotuvių. Padarius užsakymą ir nurodžius atsiėmimas Kaune arba Vilniuje prekė bus rezervuota septynioms kalendorinėms dienoms. Atsiimant prekę praduotuvėje galite apmokėti ir iš anksto bankiniu pavedimu, tokiu atveju prekė bus rezervuota neribotą laiką. Papildomai tai nieko nekainuoja.

Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika