Horizon Fitness – kardio treniruoklis kiekvienuose namuose

Dailios kūno linijos ir gerinama sveikatos būklė – pagrindiniai su kardio treniruokliu pasiekiami rezultatai. Daugeliui šių laikų žmonių, kuriems stinga laiko tinkamai suderinti mityba ir dienos režimą, tai yra aktualu, todėl nuolat ieškoma būdų, kaip šiuos rodiklius būtų galima pagerinti. Vis populiaresniu sprendimu tampa treniruotės namuose, kurioms pasirenkami įvairaus modelio kardio treniruokliai, vienas iš jų galėtų būti ir „Horizon Fitness“. „Horizon Fitness“ yra daugiau nei 35 metus savo produktus siūlančios įmonių grupės „Johnson Health Tech“ gaminiai. „Horizon Fitness“ treniruokliai yra kompaktiški ir labai praktiški, todėl puikiai tinka naudoti kiekvienuose namuose. Gamintojas nuolat tobulina gaminių veikimo principą ir gerina kokybę, o pagrindinis jo tikslas – kuo įmanoma daugiau prisidėti prie geros vartotojų fizinės būklės, todėl klientus pasiekia modernūs ir patogūs produktai. „Horizon Fitness“ kardio treniruokliai pripažinti lyderiais savo srityje ir yra pelnę ne vieną tarptautinį įvertinimą.


„Horizon Fitness“ treniruokliai skirti šiuolaikiškam žmogui, todėl daug dėmesio skiriama ir jų dizainui. Rūpinamasi, kad treniruokliai neužimtų daug vietos, juos būtų nesudėtinga valdyti, o svarbiausia – treniruotės būtų dinamiškos, todėl siūloma galimybė kartu naudoti ir „Passport“ vaizdo grotuvą su kuriuo treniruotė prabėga tiesiog akimirksniu. Maksimalaus patogumo siekis padėjo gamintojui pelnyti šešių žvaigdždučių įvertinimą, kuris teikiamas aukščiausiu komforto lygiu ir efektyvumu pasižymintiems kardio treniruokliams.


Be to, „Horizon Fitness“ treniruokliai išsiskiria ir taupumu. Įrenginio konstrukcija apgalvota taip, kad beveik kiekvienas jo elementas prisideda prie energijos taupymo ir mažesnio jos kiekio suvartojimo. Todėl šis sprendimas – tai ne tik investicija į geresnę širdies ir kraujagyslių veiklą, žvalumą ir energingumą bei fizinę formą, tačiau taip pat ir švaresnės planetos idėjos palaikymas, nes „Horizon Fitness“ treniruokliai atitinka Europos Sąjungos keliamus aplinkos apsaugos reikalavimus.


Efektyvumas ir taupumas dar nėra vieninteliai šio treniruoklio privalumai. Kadangi dažniausiai jį renkamasi treniruotis namuose – nepaprastai svarbiu veiksniu tampa tylus treniruoklio veikimas. Be abejonės, gamintojas pasirūpino ir tuo, todėl „Horizon Fitness“ veikia itin tyliai ir nesukelia diskomforto nei jį naudojantiems, nei kitiems esantiems toje pačioje patalpoje.

Atsiliepimai (0)

Komentarų nėra
Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika