Mankšta namuose su svoriais #8

Net jei ir namuose turite treniruoklį ar planuojate jį įsigyti - reguliarus natūralus judėjimas yra taip pat rekomenduojamas. Tokioms mankštoms labai padeda svoriai ant rankų ir kojų. Jie didina Jūsų pajėgumą, nes prideda papildomo svorio, kurio iš tiesų neturite. Tad pasimankštinę su svoriais ir juos nusiėmę - pajusite, kokie iš tiesų gali būti lengvi Jūsų judesiai ar kaip nesudėtinga atlikti kasdienius darbus. Tarp pratimų reikalingos pertraukos, tačiau ne ilgesnės nei 1 min - su chronometru galite stebėti tikslumą. Atlikdami žemiau pateiktus pratimus pagal paruoštą mankštos programą - galite pasiekti stebinančių rezultatų. Mankštos aprašymas po vaizdo įrašais.

Treniruokitės kartu su BE1 aukšto meistriškumo sportininkų klubu ir BE1 Nacionalinės Futbolo Akademija! Šiuo išskirtiniu laikotarpiu, kuomet laikas leidžiamas namuose, nepamirškite sporto ir fizinio aktyvumo teikiamos naudos. Mes jums siūlome online mankštą, kuri užtruks nuo 5 iki 15 minučių ir yra pritaikyta įvairaus amžiaus grupėms. Kviečiame laiką namuose leisti turiningai! - https://be1.lt/

Mankšta po traumos - pasitikėkite svoriais

Galbūt kam nors tai netikėta, bet svoriai gali būti tas inventorius, kuris padės Jums grįžti į sportą po traumos. Dėvimi svoriai dažnai naudojami fizinės reabilitacijos įstaigose, siekiant padėti žmonėms vystyti jėgą, kurią prarado po nelaimingo atsitikimo ar traumos. Ypatingai šis inventorius tinka senjorams, atsigaunantiems po traumos ar operacijos. – fizinio pasirengimo treneris V.S.

Kur įsigyti svorius?

Svorius mankštoms įsigyti galite čia: https://www.atletas.lt/lt/sporto-inventorius/jegai-ir-istvermei/svoriai-ant-koju-ir-riesuu

Įtupstai su svoriais

Kojų mankšta su svoriais

Pratimas kojoms su svoriais

 

Kaip atlikti pratimus su svoriais?

Pirmoji mankštos diena: visus pratimus atlikite po 8/12/10 pakartojimų (pasirinkite norimą krūvį). Jie atliekami be sustojimo vienas po kito. Atlikus 3 pratimus daromas 1 minutės poilsis. Daryti 2/3/4 serijas (atitinkamai pagal pasirinktą krūvį pradžioje).

Antroji mankštos diena: atliekami 2 pratimai. Jie atliekami be sustojimo po 8/12/10 kartus juos keičiant tarpusavy po 3 kartus. Po jų daromas 1 min poilsis. Analogiškai kartojami likęs pratimas.

Trečioji mankštos diena: 1 pratimas atliekamas po 8/12/10 kartų su 20 sekundžių poilsiu. Pailsėjus 20 sekundžių, atliekamas sekantis pratimas. Taip atliekami visi 3 pratimai. Po jų daromas 1 min poilsis. Taip kartoti 3/4/5 serijas.

Ketvirtoji mankštos diena: kiekvienas pratimas atliekamas po 30 sekundžių. Iš karto daromi 3 pratimai iš eilės. Po 4-ių atliktų pratimų daromas 1 minutės poilsis. Taip reikia atlikti 3/4/5 serijas.

Atsiliepimai (0)

Komentarų nėra
Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika