Kaukė Tusa
Kaukė Tusa Freedom HD
Kaukė TUSA "FREEDOM HD"
Kaukė TUSA "FREEDOM HD"
Kaukė Tusa
Kaukė Tusa Freedom HD
Kaukė TUSA "FREEDOM HD"
Kaukė TUSA "FREEDOM HD"

Kaukė TUSA "FREEDOM HD"

73 10012
Apžiūrėkite parduotuvėje
90,00 €
Su mokesčiais

Vienos dalies grūdintas stiklas
FREEDOM TECHNOLOGY - idealiai prisitaiko prie veido formos
3D MASK STRAP - kaukės dirželis 
QUICK-ADJUST BUCKLE SYSTEM- greito reguliavimo sagtis
ROUND EDGE SKIRT  - užapvalinti sijonėlio kraštai
180 BUCKLE SYSTEM - sagtis pasisuka 180 laipsnių kampu
PANORAMIC VIEW - panoramis vaizdasSpalva
 • Ruda
 • Juoda
 • Raudona
 • Mėlyna
 • Žalia
 • Geltona
 • Geltona-skaidri

 

Kiekvienas žmogus turi unikalią veido struktūrą, o kiekvienas naras dėvėdamas po vandeniu įprastą kaukę patiria tam tikrą diskomfortą, arba kažkur spaudžia, arbe kažkur nepriglunda, arba leidžia vandenį. TUSA inžinieriai norėjo išspręsti šias problemas ir keletą metų analizavo kaukės tinkamumą, veido kaulų struktūrą ir burnos judesius. Rezultatas - „Freedom Technology“, revoliucinių naujų kaukių funkcijų rinkinys, užtikrinantis puikų pritaikymą, komfortą ir patogumą. „Freedom“ modelio kaukėse, be patentuoto mažos trinties sijono paviršiaus ant montavimo linijos, yra įdubęs sijono paviršius su įvairiais silikono storiais ir stabilumo keteromis.
TUSA užpatentuotas 3D dirželis yra tikras trimatis dizainas, tvirtai prigludęs prie natūralaus galvos išlinkimo. 3D dirželis siūlo precedento neturintį patogumą ir tvirtumą, skirtingai nei standartiniai  kaukių dirželiai.
Greito reguliavimo sagties sistemoje yra naujai suprojektuota žemo profilio sagtis. Rezultatas yra kompaktiškas, lengvas, technologiškai pažangus kaukės dizainas ir lengvai ir greitai reguliuojama kaukės dirželio sagtis.
Šioje kaukėje yra TUSA patentuotas užapvalintas sijonėlio kraštas. Dėka ko puikiai prisitaiko prie veido formos, slopina spaudimą ir sumažina veido raukšles, 
Sagtis pasisuka 180 laipsnių kampu, kad būtų galima optimaliausiai pritaikyti prie skirtingų galvų dydžių. Plonas rėmas ir sagties sukimasis leidžia kaukę sulankstyti į kompaktišką dydį.
Kaukė turi žemintą profilį ir labai didelį, panoraminį regėjimo lauką.

2 Prekės
Nauja
Nėra atsiliepimų

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika