Kaukė Tusa Paragon
Kaukė Tusa Paragon
Kaukė Tusa Paragon
Kaukė Tusa Paragon
Kaukė Tusa Paragon
Kaukė Tusa Paragon
Kaukė Tusa Paragon
Kaukė Tusa Paragon
Kaukė Tusa Paragon
Kaukė Tusa Paragon

Kaukė TUSA "PARAGON"

73 20010
Apžiūrėkite parduotuvėje
209,00 €
Su mokesčiais

Dviejų dalių grūdintas stiklas
TRI-MIX RĖMAS - trijų sluoksnių rėmo struktūra
FREEDOM TECHNOLOGY - idealiai prisitaiko prie veido formos
3D MASK STRAP - kaukės dirželis 
ROUND EDGE SKIRT sistema - užapvalinti sijonėlio kraštai
SWIFT BUCKLE 3D - greito reguliavimo sagtis
CRISTALVIEW AR/UV 420 - linzė
CRYSTALVIEW -  optinis stiklo lęšis
ANGLE STRAP ADJUSTOR - 5 reguliuojamos dirželio padėtys

 
 

Spalva
  • Juoda
  • Raudona

 

CRISTALVIEW AR/UV 420 linzė visiškai apsaugo nuo UV spinduliavimo, blokuodama UV atspindžius nuo vandens paviršiaus, dėl antirefleksinės dangos vaizdas tampa aiškesnis, ryškesnis, spalvos kontrastingesnės.
„CrystalView“ optinio stiklo lęšiai suteikia didesnį aiškumą, spalvas ir šviesos perdavimą, palyginti su konkurentų naudojamais standartiniais stiklo lęšiais. Dėl priemaišų ir atspindžio gali būti prarasta iki 15% turimos šviesos naudojant standartinį stiklo lęšį. TUSA „CrystalView“ lęšiai nardytojui perduoda iki 95% turimos šviesos, kas suteikia aiškesnį vaizdą ir ryškiasnes spalvas, lyginant su įprastais lęšiais. „CrystalView“ lęšiai naudojami visose „PRO“ modelių kaukėse.
TRI-MIX RĖMAS - tai trys atskiri sluoksniai, sujungti, kad būtų sukurta viena tvirta rėmo struktūra. Poliuretano (PuRiMaX) medžiagos buferio apsauga ir skersinio sijos metalinė rėmo konstrukcija kartu su nepriekaištingu polikarbonato rėmo tvirtumu, sujungtu tarpusavyje, sukuria rimtai tvirtą kaukę.
Sijonėlyje įmontuotas penkių kampinių padėčių reguliuojamas dirželio laikiklis,kas leidžia subtiliai sureguliuoti norimą veido apspaudimo viršutinę arba apatinę dalį.

3 Prekės
Nauja
Nėra atsiliepimų

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika