Kaukė Tusa Visio Pro
Kaukė Tusa Visio Pro
Kaukė Tusa Visio Pro
Kaukė Tusa Visio Pro
Kaukė Tusa Visio Pro
Kaukė Tusa Visio Pro

Kaukė TUSA "VISIO PRO"

73 1101
Apžiūrėkite parduotuvėje
113,00 €
Su mokesčiais

Vientisas grūdintas stiklas
Silikoninis sijonėlis užapvalintais kraštais, idealiai prisitaiko prie veido formos
Žemintas profilis, suteikia didesnį matomo lauką
Sumažintas tūris
Nepriekaištingas dizainas

 

ANTIREFLEKTINIS (A/R) Lęšių apdorojimas - TUSA atspindinčiojo (A/R) lęšių apdorojimas sumažina vidinę ir išorinę atspindėtą šviesą. Šis sumažinimas padidina šviesos pralaidumą iki 95%, todėl žymiai pagerėja spalvos, aiškumas, kontrastas ir geresnis bendras matymas po vandeniu.
CRISTALVIEW AR/UV 400 linzė apsaugo nuo UV spinduliavimo, blokuodama UV atspindžius nuo vandens paviršiaus, dėl antirefleksinės dangos vaizdas tampa aiškesnis, ryškesnis, spalvos kontrastingesnės.
„CrystalView“ optinio stiklo lęšiai suteikia didesnį aiškumą, spalvas ir šviesos perdavimą, palyginti su konkurentų naudojamais standartiniais stiklo lęšiais. Dėl priemaišų ir atspindžio gali būti prarasta iki 15% turimos šviesos naudojant standartinį stiklo lęšį. TUSA „CrystalView“ lęšiai nardytojui perduoda iki 95% turimos šviesos, kas suteikia aiškesnį vaizdą ir ryškiasnes spalvas, lyginant su įprastais lęšiais. „CrystalView“ lęšiai naudojami visose „PRO“ modelių kaukėse. TUSA užpatentuotas 3D dirželis yra tikras trimatis dizainas, tvirtai prigludęs prie natūralaus galvos išlinkimo. 3D dirželis siūlo precedento neturintį patogumą ir tvirtumą, skirtingai nei standartiniai  kaukių dirželiai.
Greito reguliavimo sagties sistemoje yra naujai suprojektuota žemo profilio sagtis. Rezultatas yra kompaktiškas, lengvas, technologiškai pažangus kaukės dizainas ir lengvai ir greitai reguliuojama kaukės dirželio sagtis.
Šioje kaukėje yra TUSA patentuotas užapvalintas sijonėlio kraštas. Dėka ko puikiai prisitaiko prie veido formos, slopina spaudimą ir sumažina veido raukšles, 

4 Prekės
Nauja
Nėra atsiliepimų

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika