Pilno veido kaukė Seac Sub LIBERA L-XL
Pilno veido kaukė Seac Sub LIBERA L-XL
Pilno veido kaukė Seac Sub LIBERA L-XL
Pilno veido kaukė Seac Sub LIBERA L-XL
Pilno veido kaukė Seac Sub LIBERA L-XL
Pilno veido kaukė Seac Sub LIBERA L-XL

Pilno veido kaukė Seac Sub LIBERA L-XL

89 1701121
Apžiūrėkite parduotuvėje
66,00 €
Su mokesčiais

Pilno veido kaukė Seac Sub Libera turi juodą, silikoninį, visą veidą dengiantį sijonėlį. Kaukės užveržimo dirželiai yra silikoniniai,  lengvai ir greitai reguliuojasi. Užveržimo dirželiai reguliuojasi ir viršuje, ir apačioje, kas leidžia tiksliau prisitaikyti kaukę prie veido formos. Atstumas nuo smakro iki akių: nuo 12,5+cm
Dydis: L-XL rekomenduojama vyrams. 

Spalva
  • Juoda
  • Pilka

 

Tai perversmas plaukiojime su vamzdeliu, kadangi Jūs galite laisvai kvėpuoti tiek per nosį tiek per burną, nereikia būti įsikandus vamzdelio kandiklio, kas per ilgesnį laiką sukelia žandikaulio skausmus. Kaukė nerasoja, didelis matomumo laukas. Sauso tipo vamzdelis panėrus neleidžia vandeniui patekti į kaukės vidų. Kaukė nėra skirta nardymui į didelius gylius. Visiškai atskiri šviežio oro (IN) ir iškvepiamo oro grandinės (OUT). Vieno krypties vožtuvai su didesniu skerspjūviu, kad būtų galima lengvai iškvėpti ir veiksmingai pašalinti liekamąjį CO2. Mažesnis vidinis tūris suteikia dar platesnį regėjimo lauką ir optimizuoja liekamąjį CO2. Didelis anatominis hipoalerginis skystas silikoninis sijonas su forma, pritaikyta prie visų veido kontūrų, užtikrina geriausią sandarumą, saugumą ir komfortą. Iškvėptas oras yra pašalinamas per SEAC patentuotą išmetimo grandinę Suprojektuota ir pagaminta pagal Seac Sub užsakymą. Viso spektro vaizdas su 180 ° regėjimo lauku. Atskiria kanalavimo sistema įkvepiamam ir išsiurbiamam orui kuris apsaugo objektyvą nuo rasojimo. Silikoninis sijonas ir polikarbonato rėmas bei objektyvas suteikia didžiulį komfortą. Tvirtinimo diržai lankstūs ir patogūs, du būdai reguliuoti diržą tiek priekyje, tiek apatinėje dalyje. Greitai atlaisvinamos sagtys, kad diržas būtų iš karto atlaisvintas.

4 Prekės
Nauja
Nėra atsiliepimų

Jums gali patikti

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika