Pilno veido kaukė Seac Sub MAGICA JUNIOR
Pilno veido kaukė Seac Sub MAGICA JUNIOR
Pilno veido kaukė Seac Sub MAGICA JUNIOR
Pilno veido kaukė Seac Sub MAGICA JUNIOR

Pilno veido kaukė Seac Sub MAGICA JUNIOR

89 17012
Apžiūrėkite parduotuvėje
46,00 €
Su mokesčiais

Pilno veido kaukė Seac Sub MAGICA JUNIOR turi minkštą, visą veidą dengiantį sijonėlį, pagamintą iš aukščiausios kokybės novatoriško polimero be ftalatų.  Atstumas nuo smakro iki akių: mažiau kaip 10cm
Dydis: JUNIOR rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų. 
Galite pasirinkti Jums patinkančią spalvą

Spalva
  • Žalia
  • Šviesiai mėlyna
  • Rožinė

 

Mažesnis dydis maksimaliam malonumui! „Seac Magica Junior“ yra pilno veido kaukė, tinkama 6 metų ir vyresniems vaikams. Pilno veido kaukės „Seac Magica Junior“ korpuso matmenys yra mažesni: tokiu būdu kaukė yra lengvesnė, patogesnė ir yra malonesnė mažesniems veidams. Kaip ir visos „Seac“ pilno veido kaukės, „Seac Magica Junior“ turi patentuotą kvėpavimo sistemą (WO 2019/053577 A1), leidžiančią puikiai atskirti įeinantį ir išeinantį orą. 

Tai perversmas plaukiojime su vamzdeliu, kadangi Jūs galite laisvai kvėpuoti tiek per nosį tiek per burną, nereikia būti įsikandus vamzdelio kandiklio, kas per ilgesnį laiką sukelia žandikaulio skausmus. Kaukė nerasoja, didelis matomumo laukas. Sauso tipo vamzdelis panėrus neleidžia vandeniui patekti į kaukės vidų. Kaukė nėra skirta nardymui į didelius gylius.
SEAC laboratorijose viso veido kaukių serijos yra išbandomos su „Ansti“ mašinomis, ypač siekiant išmatuoti žmogaus kvėpavimo dinamiką, ir su patentuota SEAC įranga  patikrinti CO2 kiekį ore. Visa tai leidžia galutiniam vartotojui pasiūlyti  saugų ir geros kokybės produktą. Naudojant SEAC® pilno veido kaukes linksmintis yra taip pat natūralu, kaip ir kvėpuoti!
Patentuota ir išbandyta EN136 / EN250

5 Prekės
Nauja
Nėra atsiliepimų

Jums gali patikti

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika