Mobilus krepšinio stovas "Hydra Max M"
Mobilus krepšinio stovas "Hydra max"
Mobilus krepšinio stovas "Hydra max"
Mobilus krepšinio stovas "Hydra Max M"
Mobilus krepšinio stovas "Hydra max"
Mobilus krepšinio stovas "Hydra max"

Krepšinio stovas "Hydra Max M"

00017914
Užsakoma
2 363,00 €
Su mokesčiais

Mobilus krepšinio stovas "Hydra Max M"

Itin tvirtas ir stabilus krepšinio stovas, skirtas mėgėjiškam žaidimui, treniruotėms. Tinka standartinėms krepšinio aikštelėms, viešoms aikštelėms, sporto aikštynams. Reguliuojama aukščio sistema.

Gamintojas: "Euroatletas"
Galite pasirinkti lentos ir lanko tipą:

Lenta
Lankas

 

Itin tvirtas ir stabilus krepšinio stovas, skirtas mėgėjiškam žaidimui, treniruotėms. Tinka standartinėms krepšinio aikštelėms,  mokyklų ir sporto aikštynams.

Krepšinio stovas: mobilus, reguliuojamas aukštis (nuo 250 iki 305 cm), pagamintas iš  plieno profilio, dažytas milteliniu būdu, komplektuojamas su stovo konstrukcijos atsavara (200kg) 
Krepšinio lenta: 180x105 cm, atsparari atmosferos poveikiui, pritvirtinta ant metalinio karkaso ir  visu perimetru kaustytas  aliuminio profiliu. Atstumas nuo stovo iki lentos 90 cm.
Lankas:  sustiprintas, pagamintas iš kalibruoto 18 mm plieno strypo, lanko skersmuo 45 cm (standartinis), vamzdelinis tinklelio tvirtinimas
Komplekte: krepšinio stovas, lenta, lankas, tinklelis, krepšinio stovo atsvara (200kg), tvirtinimo elementai.

Miltelinio dažymo metu gaminys apdirbamas chemiškai, bei padengiamas milteliniais dažais, kurie polimerizuojasi krosnyje. Gaminys tampa apsaugotas nuo karščio, šalčio, braižymo, korozijos, balimo ir kitų aplinkos sąlygų poveikio. Milteliniais dažais padengtas paviršius tampa itin patvarus ir atsparus smūgiams, dažai išlaiko savo elastingumą įvykus paviršiaus deformacijai ir yra atsparūs nusitrynimui.

Norite įsigyti krepšinio stovą? Mūsų e. parduotuvėje rasite daugybę krepšinio stovų, atitinkančių tarptautinius kokybės standartus.

Lenta
Jachtinė fanera
Lentos projekcija
90 cm
Aukštis iki lanko
nuo 250 cm iki 305 cm
Lentos matmenys
180x105 cm
Stovo metalo profilis
150x150 mm
Nauja
Nėra atsiliepimų
Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika