• −10%
Daugiafunkcinis treniruoklis...

Daugiafunkcinis treniruoklis BODYCRAFT "Galena"

86 203
Paskutinė prekė
1 790,10 € 1 989,00 € -10%
Su mokesčiais

Body Craft treniruoklio kaina yra geriausia šių treniruoklių kategorijoje. Joks kitoks sporto centras nepasiūlys jums tokią pratimų įvairovę. Be to Galena reikalauja žymiai mažiau vietos, nes buvo sukurtas tilpti į bet kokį jūsų kambario kampą.

 

Daug dėmesio buvo skirta treniruoklio biotechnikai bei tinkamam pasipriešinimui. Reguliuojamos sėdynės ir jos atramos dėka, jus turėsite tinkamą padėtį treniruotės metu. 
Su šiuo treniruokliu galėsite atlikti kojų, nugaros, pilvo raumenų pratimus bei krūtinės preso pratimus. Nauja daugiafunkcinė peteliškė yra ypač lanksti; jos pagalba, galėsite atlikti įprastus pratimus bei pratimus su svarmenimis. Laisvo kojų preso dėka, jus galėsite patobulinti savo kojų pratimų treniruotes. 
Kokybė – šį treniruoklio privalumą pastebėsite iš karto. Sėdynės yra padarytos iš didelio tankumo porolono, aptempto viniplastu, kas suteikia treniruokliui puikią išvaizdą ir papildomą komfortą. Padarytas iš plieno, turintis supintus lėktuvo laidus bei stiklo pluošto skersinius, BodyCraft Galena Strength Training System veiks per amžius. 
90 kg svarmenų palėtė gali būti keičiama su 4.5 kg augimu. Jūs lengvai tai padarysite sėdėdami bet kurioje treniruoklio vietoje. Kojų presas užsakomas papildomai.
Matmenys: 140x181x208 cm (ilgis x plotis x aukštis)

1 Vienetas
Nauja
Nėra atsiliepimų
Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika