• −10%
Daugiafunkcinis treniruoklis BodyCraft Galena

Daugiafunkcinis treniruoklis BODYCRAFT "Galena"

86 203
1 790,10 € 1 989,00 € -10%
Su mokesčiais

Body Craft treniruoklio kaina yra geriausia šių treniruoklių kategorijoje. Joks kitoks sporto centras nepasiūlys jums tokią pratimų įvairovę. Be to Galena reikalauja žymiai mažiau vietos, nes buvo sukurtas tilpti į bet kokį jūsų kambario kampą.

Nemokamai atsiimkite ar apžiūrėkite prekę mūsų parduotuvėje:

Kaune: Birželio 23-iosios g. 27A
I-V: 9-18 val. VI: 9-14 val.
Pristatymas kurjeriu į namus 1-3d.
Galima apžiūrėti parduotuvėje

Vilniuje: (Laisvės pr. 82)
I-V: 10-19 val. VI: 10-15 val.
Pristatymas kurjeriu į namus 1-3d.
Galima apžiūrėti parduotuvėje
 

Daug dėmesio buvo skirta treniruoklio biotechnikai bei tinkamam pasipriešinimui. Reguliuojamos sėdynės ir jos atramos dėka, jus turėsite tinkamą padėtį treniruotės metu. 
Su šiuo treniruokliu galėsite atlikti kojų, nugaros, pilvo raumenų pratimus bei krūtinės preso pratimus. Nauja daugiafunkcinė peteliškė yra ypač lanksti; jos pagalba, galėsite atlikti įprastus pratimus bei pratimus su svarmenimis. Laisvo kojų preso dėka, jus galėsite patobulinti savo kojų pratimų treniruotes. 
Kokybė – šį treniruoklio privalumą pastebėsite iš karto. Sėdynės yra padarytos iš didelio tankumo porolono, aptempto viniplastu, kas suteikia treniruokliui puikią išvaizdą ir papildomą komfortą. Padarytas iš plieno, turintis supintus lėktuvo laidus bei stiklo pluošto skersinius, BodyCraft Galena Strength Training System veiks per amžius. 
90 kg svarmenų palėtė gali būti keičiama su 4.5 kg augimu. Jūs lengvai tai padarysite sėdėdami bet kurioje treniruoklio vietoje. Kojų presas užsakomas papildomai.

Nauja
Nėra atsiliepimų
Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika