Dantų apsauga WACOKU SR (vienguba)

Dantų apsauga WACOKU SR (vienguba)

857 301
Apžiūrėkite parduotuvėje
4,00 €
Su mokesčiais

Dydis: Senior -  skirta suaugusiems (nuo 11 metų)
Skirta kovos menams, kovinėms sporto šakoms, žaidimams su kamuoliu ir kt.
Tinka naudojimui su briketais (dantų apsauga be gelio).
Spalva - skaidri.

 

Dantų apsaugos paruošimas naudojimui:

Užvirinkite vandenį ir leiskite jam atvėsti 45 sekundes, tada įdėkite dantų apsaugą į vandenį 90 sekundžių. Neviršykite šio laiko. Atsargiai šaukštu išimkite dantų apsaugą iš karšto vandens ir vieną sekundę atvėsinkite po šaltu vandeniu, kad sumažintumėte temperatūrą iki patogaus lygio. Atsargiai uždėkite dantų apsaugą aplink visus viršutinius dantis. Tvirtai sukaskite ir stipriai pirštais prispauskite dantų apsaugos kraštelius į dantis ir dantenų liniją per lūpas ir skruostus (tęskite 20 sekundžių). Išimkite dantų apsaugą ir 30 sekundžių atvėsinkite po vandeniu. Išbandykite, ar dantų apsauga yra patogi, ir patikrinkite, ar ji gerai priglunda.

Galite pakartoti formavimą jei prigludimas netikslus (atminkite, kad 1–2 kartus tinka kartoti montavimo procesą. Nuo trečio karto dantų apsauga nebebus jums tinkama).

9 Prekės
Nėra atsiliepimų

Jums taip pat gali patikti

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika