Privatumo politika

Ši Privatumo politika apibrėžia UAB „Euroatleto“ (toliau – pardavėjo) kaupiamų, saugomų ir tvarkomų kliento asmens duomenų būdus, tikslus ir taisykles. Pardavėjas kaupia, saugo ir tvarko kliento asmens duomenis, kuriuos prašoma įvesti pildant registracijos formą internetinėje parduotuvėje atletas.lt.

Kliento asmens duomenų kaupimo ir saugojimo tikslas

Pardavėjas kaupia registruotų klientų asmens duomenis siekdamas suteikti aukštesnės kokybės paslaugas, palengvinti užsakymą ir prekių pasirinkimą, suteikti galimybę naudotis papildomomis paslaugomis (stebėti užsakymo judėjimą, panaudoti ankstesnio užsakymo adresą kito apsipirkimo metu ir kt.) Pateiktus kliento asmens duomenis pardavėjas taip pat naudoja išrašydamas sąskaitas bei siekdamas užtikrinti saugų įsigytų prekių pristatymą ar atsiėmimą.

Kliento asmens duomenų kaupimo ir saugojimo taisyklės

Pardavėjas įsipareigoja kaupti, saugoti ir tvarkyti tik tuos kliento asmens duomenis, kurie yra būtini norint teikti aukštos kokybės paslaugas ir užtikrinti jų sklandumą. Pardavėjas neturi teisės perduoti kliento asmens duomenų su paslaugų teikimu nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus tuos atvejus, kai pardavėjas taip elgtis yra įpareigotas įstatymų bei klientui atsisakius vykdyti įsipareigojimus. Nurodyti kliento asmens duomenys turi būti tvarkomi tik šią funkciją atlikti teisę ir kompetencijos turinčių darbuotojų ir tik paslaugos teikimo, prekių pristatymo ar pasiūlymų rengimo tikslais.

Baigiamosios Privatumo politikos nuostatos

Pardavėjas įsipareigoja nepažeisti kliento privatumo, neviešinti jo asmens duomenų ir tvarkyti juos sąžiningai, laikantis visų galiojančių Lietuvos Respublikos įstatymų.

Kilus klausimams dėl kliento asmens duomenų kaupimo, saugojimo ir tvarkymo prašome su pardavėju susisiekti svetainėje nurodytais kontaktais.

Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika