Waterproof 3D ERGO
Waterproof 3D ERGO
Waterproof 3D ERGO
Waterproof 3D ERGO
Waterproof 3D ERGO
Waterproof 3D ERGO
Waterproof 3D ERGO
Waterproof 3D ERGO
Waterproof 3D ERGO
Waterproof 3D ERGO
Waterproof 3D ERGO
Waterproof 3D ERGO
Waterproof 3D ERGO
Waterproof 3D ERGO

WATERPROOF "D3 ERGO"

719 510126
1 770,00 €
Su mokesčiais

Sauso tipo nardymo kostiumas pagamintas iš specialios formulės trijų sluoksnių audinio, kuris išbandytas Martindale metodu pagal SS-EN ISO 12947-2: 2017, yra atsparus trinčiai, lengvas, minkštas ir patvarus. Silikoniniai, lengvai keičiami, kaklo ir rankų mandžetai. „YKK“ užtrauktukas įtaisytas nugaroje yra plastikinis, lankstus ir lengvai valdomas. 

Dydis

 

Lengvas ir lankstus specialios formulės trijų sluoksnių audinys, išbandytas trinčiai, lengvas, minkštas ir patvarus. Universalus „D3 Ergo“ yra kilęs iš karinio kostiumo, kur būtinas lengvas svoris, lankstumas ir judrumas. „Slim Fit“ - neribojamas judėjimas ir geresnis valdymas tiek paviršiuje, tiek po vandeniu. „YKK“ plastikinis sausas užtrauktukas nugaroje - maksimaliai paslankus. Dėl dėklo galite patys atidaryti ir uždaryti užtrauktuką. ISS integruota kaklo ir riešų silikoniniių mandžetų sistema, leidžianti greitai ir lengvai pakeisti manžetus . Neslystanti sėdimoji dalis. Dvi lengvos kišenės ant abiejų kojų. „Kevlar“ medžiaga sutvirtinta kelienių zona. Sustiprinti, lengvi batai su protektoriumiu ant pado. 

„Waterproof“ sukūrė ir išbandė sauso kostiumo medžiagą kartu su gamintojais nuo 1983 m., Ir tai yra geriausias lengvas sauso kostiumo audinys, kokį jie kada nors sukūrė. Specialios formulės „Tri-Lam“ audinys yra lengvas, minkštas ir patvarus - retas derinys. Jis siuvamas su viena siūle ir minkštomis guminėmis juostomis, kurios užtikrina kostiumo lankstumą ir patogumą. Minkšti, lankstūs neopreniniai batai ir plastikinis užtrauktukas sumažina kostiumo svorį. Visas kostiumas, įskaitant vožtuvus, batus, tarpiklius ir petnešas, sveria tik 4,1 kg (vyrų vidutinis).

0 Vienetas
Nauja
Nėra atsiliepimų

Jums gali patikti

Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika