Taikinys HARROWS Pro Matchplay
Taikinys HARROWS Pro Matchplay
Taikinys HARROWS Pro Matchplay
Taikinys HARROWS Pro Matchplay

Taikinys HARROWS Pro Matchplay

03 307
79,00 €
Su mokesčiais

Profesionalus smiginio taikinys HARROWS Pro Matchplay atitinka tarptautinių varžybų reikalavimus. Taikinio segmentus skiria siauros, tik 0,67 mm pločio, plieninės juostelės, taip sumažindamos strėlyčių nesėkmingo atšokimo galimybę net iki 93 procentų. Taikinys pagamintas iš didelės kompresijos agavos pluošto, yra ilgaamžis, be to ištraukus strėlytę, taikinys atgauna pradinę formą, nepalikdamas žymių.
Diametras: 45cm

 

 OFICIALUS SMIGINIO TAIKINYS EKSPERTAMS

Pasaulio čempiono Wayne Mardle vardo smiginio taikinys HARROWS Matchplay pritaikytas specialiai varžyboms. Tąsus taikinio voratinklis ir pakankamai laisvas, trikampio profilio vielos lankelis sumažina strėlyčių nesėkmingo atšokymo galimybę.
HARROWS - geriausias pasaulyje žinomas smiginio gamintojas, turintis daugiau nei 42 metų patirtį gaminant smiginio inventorių. Visa HARROWS produkcija yra kuriama ir platinama iš Anglijos. Gamintojas pelnęs pasaulinio lygio pripažinimą, daugelio tarptautinių turnyrų ir pasaulinio garso žaidėjų rėmėjas.

 
Nauja
Nėra atsiliepimų

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika