Jėgos kamuolys - giroskopas Force Ball

Jėgos kamuolys - giroskopas Force Ball

70 7913
Apžiūrėkite parduotuvėje
16,00 €
Su mokesčiais

PowerBall puikiai treniruoja pečius, rankas ir plaštakų sąnarius stiprindamas ir padidindamas sąnarių ištvermingumą. Traumuotų arba uždegimo pažeistų plaštakų reabilitacijai ir fizinei terapijai naudokite kamuoliuką su mažesnėmis apsukomis, taip pat pasirinkite saugų žemo lygio krūvį.

 

PowerBall sukurtas JAV, bendradarbiaujant su NASA treniruoti kosmonautus darbui nesvarumo būsenoje. Kadangi kosmose neįmanoma naudoti svorių, inžinieriai kartu su kineziterapeutais panaudodami išcentrinę jėgą sukūrė treniruotėms pagalbinę priemonę – PowerBall. Kadangi PowerBall veikimas remiasi išcentrine jėga, todėl treniruočių intensyvumas automatiškai prisitaiko prie vartotojo. Įdomu! Kai 10 000 aps./min, sukuriama daugiau kaip 15 kg jėga! PowerBall yra teniso kamuoliuko dydžio rankinis gyroskopas, kuris priklausomai nuo modelio sveria nuo 275–870 g, bet gali sudaryti daugiau kaip 18 kg krūvį rankoms ir taip treniruoti raumenis.

Dinamiškas ir naujoviškas gyroskopas, sukuriantis protą stingdančią inerciją aktyvizuojant vidinį rotorių.

-Kamuoliukas yra puikus pagalbininkas tiek profesionalams, tiek sporto mėgėjams (iki šiol jį naudojant buvo pasiekti aštuoni pasaulio rekordai)
-Nepakartojama dovana vyrams (žaislas suaugusiesiems, kurie jau visa kita turi). 
-Naujas fizinio lavinimo produktas vyrams arba moterims – plaštakų sąnariams, dilbiui ir pečiams sustiprinti. 
-Puiki pagalbinė priemonė dilbio ir plaštakos sąnarių, kuriuos paveikė karpalinio tunelio sindromas, pakartotinis sužeidimas RSI, artritas arba lūžis, darbui pagerinti.

Pasiekimai sporte. PowerBall galima naudoti kaip pagalbinę priemonę įvairių sporto šakų treniruotėse, pvz., krepšinis, kultūrizmas, boulingas, irklavimas, alpinizmas, kriketas, automobilių lenktynės, dviračių sportas, smiginis, fechtavimas, golfas, gimnastika, rankinis, ledo ritulys, jodinėjimas, dziudo, karatė, kartingai, korfbolas, kalnų dviračiai, parašiutizmas, plaukimas, šaudymas šautuvu, regbis, buriavimas, slidinėjimas, mažasis beisbolas, sieninis, banglenčių sportas, plaukimas, stalo tenisas, tekvondo, tenisas, triatlonas, tinklinis, vandens polas, vandens slidinėjimas, burlenčių sportas, imtynės, amerikiečių futbolas, šaudymas iš lankų, badmintonas, beisbolas. Jums patiks treniruotis PowerBall – pastebimai pagerės Jūsų pasiekimai sporte, rankų raumenys bus stipresni, lankstesni, be to pagerės Jūsų koordinacija. Pasiekimai reabilitacijoje.

PowerBall siūlo Jums daug funkcijų ir puikias pritaikymo galimybes! Mažų kompaktiškų kamuoliukų veiksmingumas įrodytas visame pasaulyje kaip aukščiausios klasės treniruoklių.

10 Prekės
Nauja
Nėra atsiliepimų

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika