Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Euroatletas

UAB "Euroatletas" įkurta 2003 metų kovo mėnesį. Mes specializuojamės  profesionaliame lygmenyje, ir šiuo metu mūsų veikla turi tris pagrindines kryptis:

Sporto salių inventorius. Gaminame ir importuojame visą įrangą, reikalingą mokyklinėms ir profesionalioms sporto salėms - švediškos sienelės, gimnastikos ir imtynių čiužiniai, krepšinio lentos, lankai bei konstrukcijos, teniso ir tinklinio stovai, futbolo, rankinio vartai, gimnastikos arkliai, ožiai, žiedai, suoleliai, tvirtinimo konstrukcijos, apsauginiai ir pertvariniai tinklai, švieslentės, sportinės grindų dangos, žiūrovų tribūnos. Esame realizavę daug sporto salių įrengimo projektų.

Profesionali įranga sporto klubams. Esame JAV kompanijos  STAR TRAC distributoriai. STAR TRAC yra  viena iš pasaulinių lyderių, pirmieji pasaulyje pradėję gaminti komercinės paskirties bėgimo takelius. Tai pasauliniai lyderiai profesionalių bėgimo takelių gamyboje, visada priešakyje su inovacijomis. Ar žinote, kad laikiklį gėrimo buteliui, rankšluosčiui bei kitiems asmeniniams daiktams (pvz. CD grotuvui) ant profesionalių kardio treniruoklių sugalvojo būtent STAR TRAC inžinieriai. Po to juos nukopijavo visi kiti gamintojai, įskaitant Technogym. Star Trac technika unikali. Nežiūrint to, kad jos nereikia jungti į tinklą (išskyrus takelius), steperiai ir eliptiniai treniruokliai pasižymi biomechaniškai teisingu judesiu. STAR TRAC kolekcijoje yra ir rezidentiniai treniruokliai, skirti mažiems klubams bei viešbučiams. Taip pat labai įspūdinga jėgos treniruoklių kolekcija - virš 150 modelių. 2006m. STAR TRAC išleido dviejų funkcijų profesionalių treniruoklių seriją INSTINCT, skirtą riboto ploto klubams. Taip atstovaujame firmas Vision Fitness, Horizon Fitness, Body Craft, Motus, BH Fitness. Pas mus didžiausias svarmenų, štangų, hantelių pasirinkimas. Tiekiame viską, ko reikia sporto klubo veiklai. Norintiems įsirengti pilnavertį sporto klubą taupiau, siūlome didžiausio Lenkijos gamintojo SZULTKA FITNESS profesionalius treniruoklius. Vidutinė treniruoklio kaina yra apie 4000 Lt.

Nardymo inventorius. Esame eilės firmų distributoriai.  TUSA - tai Japonijos kompanija, gaminanti pilną asortimentą įrangos nardymui. Tai iš tiesų japoniška kokybė ir patikimumas. TUSA plūdrumo kompensatoriai ypač ergonomiški, jų plaukmenys X-pert ZOOM ir kaukės Visualator šiais metais yra vieni iš populiariausių, unikalūs nardymo kompiuteriai. Taip pat importuojame  NORTHERN DIVER bei TYPHOON sauso tipo kostiumus, WATER PROOF  hidrokostiumus bei SOPRAS SUB nardymo įrangą. Pravedami PADI nardymo kursai, suteikiami tarptautiniai sertifikatai. Aktyviai veikia EKSTREMALAUS NARDYMO klubas, įregistruotas 5-ių žvaigždučių PADI centras STAR DIVE CENTRE BALTIC. Taip pat organizuojame nardymo keliones į užsienį.

Rodoma 1-24 iš 115 prekės(-ių)
Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika