Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Tusa

TUSA – įvairios aukštos kokybės nardymo įrangos gamintojas iš Japonijos. Šie japoniški produktai yra vieni pirmųjų pasaulyje, kurie populiarumą užsitarnavo orientacija į kokybę ir nuolatiniu gamybos technologijų tobulinimu. TUSA nardymo reikmenys yra gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl neprilygstami atsparumu ir tvirtumu. Šio gamintojo siūloma nardymo įranga yra sertifikuota ir gaminama griežtai laikantis ISO 9001 standartų. Tarp TUSA sporto prekių mūsų parduotuvėje galite rasti reguliatorių, kompiuterių ir kitų prietaisų, nardymo kaukių, vamzdelių, plaukmenų bei kitų priemonių. Apsilankykite mūsų parduotuvėse, kur Jūsų laukia gausus kokybiškų prekių asortimentas arba rinkitės jas internetu. 

TUSA yra vienas iš pirmųjų pasaulyje nardymo įrangos gamintojų , įkurta 1952 m. Kazuo Tabata Tokijas, Japonija. TUSA produktai visada gaminami iš geriausių medžiagų ir neprilygsta požiūriu į kokybę ir inovacijas. TUSA nardymo įranga yra sertifikuota ir pagaminta laikantis ISO 9001 standartų. Ypač aukšta kokybe pasižymi TUSA reguliatoriai, kompiuteriai ir kiti prietaisai, taip pat kaukės, vamzdeliai bei plaukmenys

Less
Rodoma 1-24 iš 97 prekės(-ių)
Papildoma informacija

Prekės spalva ar atspalvis gali skirtis nuo matomos nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, aprašyme nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų ir akcijų taikomų mūsų parduotuvėje.

Produktai pridėti
Produktai pridėti palyginti

Prašome sutikti su slapukų politika